470 відгуків
+380 (93) 288-07-05
+380 (68) 288-07-05
Елпіс-матеріали для салонів краси та домашнього використання.

Кисті для нарощування нігтів

В нашем ассортименте много разных кистей. Есть кисти для маникюра в наборах, так же есть и поштучно для гелевого наращивания или просто для френча на ногтях.
Кисти для ногтей это инструменты, которые используются для рисования декоративных элементов на ногтях, таких как линии, геометрические фигуры, рисунки и полосы. Они также могут использоваться для придания формы и гладкости ногтям перед нанесением лака или для удаления лишнего лака. Различные типы кистей для ногтей имеют разные формы и размеры, что позволяет достичь различных эффектов и точности при рисовании.
Кисти для наращивания гелевых ногтей - это специальные инструменты, которые используются в процессе наращивания ногтей с использованием гелевых смесей. Они могут иметь различные формы и размеры, в зависимости от того, какие элементы декора необходимо нанести на ногти. Например, кисть для формирования может иметь высокую и узкую форму, чтобы легко придать ногтям форму, в то время как кисть для нанесения декора может быть плоской и широкой, чтобы нанести равномерный слой геля.
Представляємо Вашій увазі розділ з різними пензлями, тут Ви знайдете дотси для нігтів апельсинові полички кисті для акрилу для гелю і просто набори. У нас Ви знайдете стандартні і з пензлем дотси вітчизняного виробництва, які допоможуть завдати точкові малюнки. Апельсинові палички компанії Global виконані з дерева, на нашому сайті можна придбати поштучноабо в комплектах. Кисті для моделювання гелю Mileo виконані з якісного ворсу, мають різний укол скосу і величину. Пензлики Mileo відрізняються прекрасним дизайном і легкістю конструкції, що забезпечує комфортну роботу майстра. Кисті-трансформери Global для нанесення акрилу мають гладкий штучний ворс, який забезпечує м'яке нанесення основи. Натуральний ворс використовує компанія Kolinski Roubloff. Кисті представлені різних розмірів за номерами. Кисті російського виробництва для малювання та дизайну виконані з натурального дерева і щетини. Товари YRE нададуть можливість виконувати якісну ліплення. Завдяки пензлям різного діаметру і форми виходять навіть найдрібніші елементи ліплення. Для великих робіт та зручності наш сайт має цілі набори кистей, які допоможуть скоротити Ваші витрати на інструменти і стануть вкрай вигідним пропозицією.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner